• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

• 24 VI 2022 roku odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Króla Władysława Jagiełły  w Trzebieszowie Drugim.

O godzinie 9:00 dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie i ich rodzice uczestniczyli w Mszy Świętej, po której wszyscy udali się do szkoły, gdzie miało miejsce oficjalne zakończenie roku szkolnego. Uczniowie klas ósmych złożyli ślubowanie przed Sztandarem Szkoły oraz serdecznie podziękowali Dyrekcji, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za wkład pracy w ich wychowanie i wykształcenie. Dyrektor Szkoły – pan Jarosław Makosz - podziękował za współpracę dotychczas działającej Radzie Rodziców i pożegnał odchodzącą na emeryturę panią Jadwigę Galińską oraz ks. Marcina Cierżyka przechodzącego do nowej parafii.

Dyrektor Szkoły wręczył świadectwa i nagrody uczniom wyróżniającym się wynikami w nauce oraz listy gratulacyjne Rodzicom. Dodatkowo za szczególne osiągnięcia zostały wręczone stypendia Wójta Gminy Trzebieszów.

Na zakończenie uczniowie klasy siódmej pożegnali starszych kolegów miłymi słowami i upominkami. Za przygotowanie i prowadzenie uroczystości odpowiedzialni byli absolwenci szkoły podstawowej oraz ich wychowawczynie Małgorzata Anna Kurowska i Agnieszka Turska.

• Wycieczka integracyjna uczniów klas ósmych do parku linowego

• W ostatnim tygodniu roku szkolnego tj. 20 VI 2022 roku odbyła się wycieczka integracyjna uczniów klas VIII a i VIII b. Po wytężonym wysiłku włożonym w przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, postawiliśmy na relaks na łonie natury. Dzień spędziliśmy w parku linowym  w Ośrodku Leśna Ryba. Mieliśmy możliwość doświadczenia wspinaczki w parku linowym, kąpieli w jeziorze oraz gry w siatkówkę plażową i tenis ziemny. Wycieczka zorganizowana została przez wychowawczynie Małgorzatę Annę Kurowską i Agnieszkę Turską, dodatkową opiekę sprawowała Justyna Żebrowska.

• Wieczorek pożegnalny uczniów klasy VIII a i VIII b

• W dniu 9 VI 2022 odbył się wieczorek pożegnalny uczniów klas ósmych, na który zaproszeni zostali również uczniowie klasy siódmej. Imprezę zorganizowali rodzice i uczniowie. Opiekę sprawowały wychowawczynie klas ósmych i siódmej: Małgorzata Anna Kurowska, Agnieszka Turska i Anna Wałachowska.

Organizatorom dziękujemy za możliwość uczestniczenia w wyśmienitej zabawie.