• INSPEKTOR DANYCH OSOBOWYCH:

Ewa Palus

zastępca: Agnieszka Błaziak

adres e-mail:  inspektor@cbi24.pl

Szanowni Państwo

„Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Trzebieszowie Drugim,  Trzebieszów Drugi    nr 90, 21-404 Trzebieszów, jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujecie. Dane Pani/Pana będziemy przechowywać do czasu załatwienia sprawy i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Występując w sprawie jako osoba fizyczna przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli Pani/Pan tego nie zrobi, nie będziemy mogli się z Panią /Panem skontaktować, a tym samym –załatwić sprawy, w której się Pani/Pan z nami kontaktuje”.

Klauzula_Informacyjna.doc.pdf